IGN Live, E3’ün Yerini Almaya Geliyor

Uzun süredir devam eden E3 etkinliğinin 2023 yılı itibarıyla tamamen sonlandırılmasının ardından, oyun ve eğlence medya sitesi IGN, IGN Live adlı etkinlik planlarını duyurdu.

IGN, IGN Live’ın 7-9 Haziran tarihileri arasında Los Angeles’ta düzenleneceğini belirtiyor. Öte yandan etkinlik, E3 etkinliklerinin çoğu gibi büyük LA Convention Center’da değil, E3’ün eski kongre merkezi konumundan çok da uzakta olmayan bir etkinlik merkezi olan Magic Box’ta gerçekleştirilecek.

IGN, etkinliğin “oyun ve eğlence alanında geliştiriciler, yayıncılar, yaratıcılar ve daha fazlasının katılacağı bir sahne gösterisi” içereceğini söyledi. Ayrıca katılanlar için “özel açıklamalar, fragmanlar, oynanış, paneller, röportajlar, IGN şovlarının bölümleri ve daha fazlası” dahil olmak üzere başka etkinlikler de olacak. Site etkinlikten içerik akışı yapmayı da ihmal etmeyecek.

Şu an için etkinliğe hangi oyun yayıncılarının katılacağına dair bir bilgi yok. Ek olarak, canlı etkinlik biletlerinin ne zaman ve ne kadara satılacağı da belirsiz.

Diğer taraftan Haziran ayında Microsoft, Xbox Game Showcase ve Ubisoft da Ubisoft Forward etkinliğini düzenleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x